Tilmeldte
90
Navn Bemærkning Angiv hold i den nye sæson
Aksel Kampp Zilmer U13D
Alberte Magnussen U11P
Alma Frost Arnholtz U11P
Alma Nienstædt U15P
Andrea Pi Ellegaard U13P
Anna Caroline Hjarding U15P
Anna Krarup U13P
Anna Küter U13P
Anna Vera Buthmann Melchior U11P
Annika Martin U15P
Anton Harmsen U11D
Anton Schlüter U15D
Arthur Rønde Jensen U13D
Arthur Brændstrup U11D
Arthur Johannes Blaabjerg U15D
Arthur Sonne Sørensen U11D
Aske Kannegaard U11D
August Christian Vibholm U13D
Augusta Due Johansen U15P
Benedicte Eva Poulsen U11P
Berk Kamilov U13D
Bertram Lindgren Rindum U11D
Caroline Boom Rasmussen U13P
Daniel Balslev Hansen U11D
David Ellegaard Fiig U15D
Ella Melgaard Blangsted U11P
Ellen Badsted U15P
Emil Kersebo-Frederiksen U13D
Emma Beck Petersen U13P
Emma Holmgaard Pedersen U15P
Emma Lundbæk U15P
Enno Küter U11D
Eray Hamidovski U13D
Filippa Olsson U11P
Frederik Poort Kaiser U13D
Freja Liljensøe Kamp U11P
Frida Harpøth Jespersen U13P
Frida Mathilde Garde-Bak U15P
Frida Saaby Hedegaard U13P
Gloria Nielsen U11P
Hugo Stensgaard Larsen U11D
Isabella Klarskov Tørnquist U15P
Jakob Stevnbak Andersen U13D
Jonathan Haagensen U11D
Jonathan Rasmussen U11D
Josephine Struve U15P
Julie Bugge Madsen U11P
Julie Sejr Liep Nielsen U13P
Julius Alexander Brodersen U15D
Karl Bryde Rydal U13D
Karoline Solberg Karoline kan kun deltage om søndagen, da vi holder konfirmation om lørdagen for hendes bror U15P
Kasper Alting U13D
Laura Kühn Olesen U11P
Leon Tolstrup U13D
Liam Argue U11D
Liva Juul Hansen U15P
Luca Emil Garde-Bak U11D
Luna Ahlmann Walbom U15P
Mads Klinge U11D
Magnus Alting U15D
Maja Melgaard Blangsted U11P
Marie Isabella Brodersen U13P
Marius G. Alstrup U11D
Martin Thomsen U13D
Mathilde Wiingaard Alstrup U11P
Max Kersebo-Frederiksen U13D
Merle Westergaard U15P
Mette Utzon U15P
Mikkel Emil Rosenberg U11D
Natalie Martin U13P
Nicoline Sonne Alfastsen U15P
Noah Polat U11D
Olivia Høst-Madsen U15P
Oscar Saugmann Madsen U13D
Oscar Smed Elverdal U15D
Rebecca Blok Rosendal U15P
Samuel Yawo Elias Riisberg U15D
Sara Milling Pilegaard U11P
Sarah Monk U15P
Sejr Hvass Hedahl U15D
Selma Kiær Ásgeirsdóttir U13P
Sia Lindegaard Grubov U11P
Sille Bisgaard U13P
Sofie Andersen U11P
Thea Liv Pedersen U11P
Tilde Holm Kristoffersen U13P
Vega Bryde Rydal U15P
Victor Voldby Creutzberg U15D
Villads Saaby Hedegaard U15D
Walther Johannesen U11D